jQuery(window).on('load', function() {new JCaption('img.caption');});
Ukrainian (UA)Russian (CIS)English (United Kingdom)

Електронні ресурси вільного доступу (українські)

OAI ґарвестер Система пошуку у відкритих архівах України. Даний сервіс надає можливість одночасного пошуку в електронних повнотекстових бібліотеках України. Даний сервіс працює на основі протоколу OAI-PMH. Протокол OAI PMH призначений для створення відкритих електронних бібліотек, який надає можливість інтегрувати інформаційні ресурси.
Відкритий гуманітарний архів "АНТРОПОС" Архів заснований Центром гуманітарних досліджень Львівського національного університету імені Івана Франка 2007 року за підтримки Міжнародного фонду "Відродження". Він відкритий для діяльних спільнот, інституцій та окремих дослідників, готових розміщувати для тривалого зберігання й доступу власні наукові монографії, статті, рецензії, огляди, джерельні матеріали і бази даних, музейно-архівні колекції, дослідницькі й культурні проекти, навчальні матеріали, презентації, каталоги й бібліографії.
Наукова періодика України

Наукова періодика України. Доступ до повних текстів понад 2 тис. журналів та збірників наукових праць. Ресурс Національної бібліотеки України імені В.І. Вернадського.

Періодика НАН України

Загальноакадемічний портал наукової періодики. Доступ до 83 журналів НАН України. Ресурс Національної бібліотеки України імені В.І. Вернадського.

Електронна бібліотека авторефератів дисертацій

Доступ до понад 60 тис. повних текстів авторефератів дисертацій, захищених на Україні. Ресурс Національної бібліотеки України імені В.І. Вернадського. Поповнення бази - із запізненням в 1-2 роки.

ELibUkr

З 22 січня 2010 року Сумський державний університет є учасником проекту ElibUkr.

Мета проекту - розширення доступу до світових інформаційних ресурсів.

В рамках проекту реалізовано доступ до наукових передплачених баз даних в університетах-учасниках проекту.

Доступ до текстів статей із цих баз даних можливий за допомогою «Електронної доставки» через координатора проекту в СумДУ: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

Електронні архіви України

Діючі відкриті е-архіви в інституціях України.

Інтелектуальна власність в Україні

Державна система правової охорони Інтелектуальної власності,

громадські організації, суб’єкти господарювання.

Періодичні видання навчально-методичного центру

Методичні матеріали для викладачів внз з нових технологій навчання та виховної роботи. Науково-методичні збірники: "Нові технології", "Проблеми освіти"; журнали: "Освіта. Технікуми, коледжі", “Інформаційний вісник вищої освіти”; збірники: "Організація навчально-виховного процесу", "Виховна робота в технікумах і коледжах", “На допомогу куратору студентської групи”.

 

НОВІ НАДХОДЖЕННЯ

Animation

ЕЛЕКТРОННІ РЕСУРСИ