jQuery(window).on('load', function() {new JCaption('img.caption');});
Ukrainian (UA)Russian (CIS)English (United Kingdom)

Нові оn-line сервіси для читачів бібліотеки СумДУ

Бібліотека СумДУ постійно пропонує нові послуги для зручності в доступі до інформації. Ми звикли, що можемо з будь-якого місця переглянути Електронний каталог бібліотеки, відібрати літературу за назвою, дисципліною, темою, вільно скористатися електронними копіями підручників, конспектами лекцій, методичками, ГОСТами, дізнатися, чи є необхідна література, скільки вільних примірників та де саме їх отримати, зробити on-line замовлення на книгу, отримати on-line консультацію тощо.

І знову нові можливості:

Віддалений перегляд читачем Персонального читацького формуляру!

Тепер кожен користувач нашої бібліотеки має можливість з будь-якого місця переглянути свій персональний Електронний читацький формуляр у режимі реального часу.

Це означає, що у будь-який час можна побачити список видань, які Ви отримали у бібліотеці із зазначенням дати й місця видачі.

Можна навіть переглянути, які видання Ви брали у бібліотеці раніше. Для цього передбачено функцію «показувати історію», тобто показувати повний перелік літератури, яку Ви отримували за весь час користування бібліотекою.

Доступ до Персонального формуляру надається із сайту Бібліотеки (посилання "Ваш формуляр") та безпосередньо з Електронного каталогу Бібліотеки СумДУ.

Переглянути Персональний формуляр дуже просто, необхідно ввести:

Шифр читача - це штрих-код Вашого читацького квитка;
ПІН-код - це Ваш електронний підпис, яким підтверджується отримання книг у бібліотеці.

Отже, перегляньте свій Персональний формуляр! Перевірте, чи всю необхідну літературу Ви отримали? Можливо є й такі видання, які Ви вже не використовуєте і час їх повернути до бібліотеки?

Бажаємо успіху у використанні існуючих та нових сервісів нашої бібліотеки!

 

НОВІ НАДХОДЖЕННЯ

Animation

ЕЛЕКТРОННІ РЕСУРСИ