jQuery(window).on('load', function() {new JCaption('img.caption');});
Ukrainian (UA)Russian (CIS)English (United Kingdom)

Бібліотеки інститутів

Фонди бібліотек інститутів відображені в Електронному каталозі. Класифікатор “Фонди віддалених бібліотек”.

Медична бібліотека
тел. 0(542) 66-17-60 Крицька Ольга Василівна

Філія бібліотеки
тел. 0(542) 66-51-06 Ониксимова Лариса Теофанівна

Бібліотека Шосткінського інституту СумДУ
тел. 0(5449) 4-77-34 Харламова Тетяна Михайлівна

Бібліотека Конотопського інституту СумДУ
тел. 0(5447) 2-51-65 Чернецька Надія Олексіївна

Медична бібліотека Вгору

Медична бібліотека є науково-навчальною, інформаційною, просвітницькою структурою учбового закладу. Діяльність бібліотеки спрямована на інформаційне забезпечення наукової діяльності, навчально-виховного процесу та самостійної роботи студентів.

Бібліотека Конотопського інституту СумДУ

Фонд бібліотеки налічує близько 155 тис. документів: книги, наукові журнали, газети, автореферати, методичні рекомендації, книги-CD.

Кількість користувачів становить понад 3000 чол., а всі структурні підрозділи обслуговують за рік близько 7 тис. користувачів. У середньому книговидача за рік складає 155 тис. примірників, а кількість відвідувань становить 60 тис.

Бібліотека медичного інституту СумДУ працює за бібліотечною програмою «УФД-бібліотека». Ця програма призначена для автоматизації роботи бібліотеки: комплектування фонду, обробки документів, обслуговування користувачів, пошуку потрібної інформації.

У бібліотеці створений електронний каталог, який містить описи всіх видів документів. Формується фонд «Електронної бібліотеки». Фонд бібліотеки медичного інституту відображений в Електронному каталозі - класифікатор “Фонди віддалених бібліотек”.

Завдяки впровадженню в роботу бібліотеки сучасних інформаційних технологій, користувачі бібліотеки мають можливість доступу до необхідної інформації через сайт Бібліотечно-інформаційного центру.

До послуг користувачів абонемент та 3 читальні зали на 90 робочих місць.

Для роботи з on-line ресурсами в бібліотеці є необхідна кількість користувацьких АРМ з відповідною периферією, підключених до локальної мережі університету і мають доступ до Інтернет. Створені зони Wi-Fi для роботи користувачів з власними мобільними пристроями.

40018, м. Суми, вул. Санаторна, 31
Медична бібліотека
тел.(0542) 66-17-60
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Філія бібліотеки ↑ Вгору

Філія бібліотеки є науково-навчальною, інформаційною, просвітницькою структурою учбового закладу. Діяльність бібліотеки спрямована на інформаційне забезпечення наукової діяльності, навчально-виховного процесу та самостійної роботи студентів.

Фонд філії налічує близько 170 тис. документів: книги, наукові журнали, газети, автореферати, методичні рекомендації, книги-CD.

Кількість користувачів становить понад 2000 чол., а всі структурні підрозділи обслуговують за рік близько 5 тис. користувачів. У середньому книговидача за рік складає 80 тис. примірників, а кількість відвідувань становить  40 тис.

Філія бібліотеки СумДУ працює за бібліотечною програмою «УФД-бібліотека». Ця програма призначена для автоматизації роботи бібліотеки: комплектування фонду, обробки документів, обслуговування користувачів, пошуку потрібної інформації.

У бібліотеці створений електронний каталог, який містить описи всіх видів документів. Формується фонд «Електронної бібліотеки». Фонд філії бібліотеки відображений в Електронному каталозі - класифікатор “Фонди віддалених бібліотек”.

Завдяки впровадженню в роботу бібліотеки сучасних інформаційних технологій, користувачі бібліотеки мають можливість доступу до необхідної інформації через сайт Бібліотечно-інформаційного центру.

До послуг користувачів абонемент та читальний зал на 88 робочих місць.

Для роботи з on-line ресурсами в бібліотеці є необхідна кількість користувацьких АРМ з відповідною периферією, підключених до локальної мережі університету, якіі мають доступ до Інтернет. Створені зони Wi-Fi для роботи користувачів з власними мобільними пристроями.

40000, м. Суми, вул. Покровська 9/1
Філія бібліотеки
тел.(0542) 665-106 
e-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Бібліотека Шосткинського інституту
Сумського державного університету
Вгору

Бібліотека Шосткінського інституту Сумського державного університету є науково-навчальною, довідниково-інформаційною, просвітницькою структурою учбового закладу. Діяльність бібліотеки   спрямована на інформаційне забезпечення навчально-виховного процесу і надання допомоги студентам в оволодінні навчальними програмами.

Бібліотека Шосткінського інституту СумДУ

Кількість користувачів за єдиним  реєстраційним обліком становить більше 3500, а всі структурні підрозділи обслуговують за рік 4500 користувачів.
У середньому за рік видається 160000 примірників друкованих одиниць  та кількість відвідувань становить   75000.

Бібліотека ШІ СумДУ працює за бібліотечною програмою «УФД-бібліотека». Ця програма призначена для автоматизації роботи бібліотеки: комплектування фонду, обробки документів, обслуговування користувачів, пошуку потрібної інформації.

В бібліотеці створений електронний каталог та електронна картотека періодичних видань. Електронний каталог - основна база даних бібліотеки, яка містить описи всіх видів документів. Таких як, книги, методичні посібники, навчальні матеріали, періодичні видання тощо. Загальна кількість описів в електронному каталозі становить 97754 книг та методичних матеріалів та 3837 назв статей з періодичних видань.

До послуг користувачів 2 абонементи, 3 читальні зали, 4 книгосховища , пункт видачі у гуртожитку. Бібліотека обладнана сучасної комп’ютерною технікою. Встановлено 12 комп’ютерів, 4 принтери, 3 сканери, сервер. Всі комп’ютери об’єднані в локальну мережу і мають доступ до мережі Інтернет.

Завдяки впровадженню в роботу бібліотеки сучасних інформаційних технологій, користувачі бібліотеки мають можливість доступу до необхідної інформації через сайт Бібліотечно-інформаційного центру.

Фонд бібліотеки Шосткінського інституту відображений в Електронному каталозі - класифікатор “Фонди віддалених бібліотек” по назві міста.

41100, Сумська обл., м. Шостка, вул. Інститутська, 1
Бібліотека Шосткінського інституту СумДУ
тел. (5449) 4-77-34
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Бібліотека Конотопського інституту
Сумського державного університету
Вгору

Бібліотека Конотопського інституту Сумського державного університету є науково-навчальною, довідниково-інформаційною, просвітницькою структурою учбового закладу. Діяльність бібліотеки спрямована на інформаційне забезпечення навчально-виховного процесу і надання допомоги студентам в оволодінні навчальними програмами.

Бібліотека Конотопського інституту СумДУ

Фонд бібліотеки налічує близько 17 тис. документів: книги, наукові журнали, газети, методичні рекомендації.

Кількість користувачів становить більше 1,2 тис., а всі структурні підрозділи обслуговують за рік 1,8 тис. користувачів. В середньому за рік видається 23,8 тис. примірників, а кількість відвідувань становить 11,6 тис.

В бібліотеці створений електронний каталог, який містить описи книг. Загальна кількість описів в електронному каталозі становить 51 тис.

До послуг користувачів читальний зал та абонемент. Бібліотека обладнана сучасною технікою (комп’ютери, принтер, сканер). Комп’ютери підключени до мережі Інтернет.

Завдяки впровадженню в роботу бібліотеки сучасних інформаційних технологій, користувачі бібліотеки мають можливість доступу до необхідної інформації через сайт Бібліотечно-інформаційног центру.

Фонд бібліотеки Конотопського інституту відображений в Електронному каталозі - класифікатор “Фонди віддалених бібліотек” по назві міста.

41600, Сумська обл., м. Конотоп, вул. Садова, 39
Бібліотека Конотопського інституту СумДУ
тел. (5447) 2-51-65

 

НОВІ НАДХОДЖЕННЯ

Animation

ЕЛЕКТРОННІ РЕСУРСИ