Ukrainian (UA)Russian (CIS)English (United Kingdom)

Кафедральні бібліотеки

Фонд кафедральних бібліотек відображений в Електронному каталозі. Класифікатор “Фонди кафедральних бібліотек” по назві кафедри в межах факультету.

І. Юридичний факультет

  1. Кафедра «Судочинства та міжнародного права»
    СумДУ, науково-навчальний корпус, кім. 312
    Шевченко Ірина Петрівна
  2. Кафедра «Адміністративного, господарського права та фінансово-економічної безпеки» СумДУ, науково-навчальний корпус, кім 312
    Шевченко Ірина Петрівна
  3. Кафедра «Теорії та історії держави і права»
    СумДУ, науково-навчальний корпус, кім. 213
    Король Віталій Миколайович

ІІ. Факультет іноземної філології та соціальних комунікацій

  1. Кафедра «Журналістики та філології»
    СумДУ, головний корпус, кім. 1101
    В’юн Людмила Володимирівна
  2. Кафедра «Іноземних мов»
    СумДУ, головний корпус, кім. 1205
    Заболотна Галина Миколаївна
  3. Кафедра «Філософії, політології та інноваційних соціальних технологій»
    СумДУ, головний корпус, кім. 710
    Радько Лариса Семенівна
  4. Кафедра «Мовної підготовки іноземних громадян»
    СумДУ, головний корпус, кім. 802
    Іваненко Людмила Григорівна
  5. Кафедра «Германської філології»
    СумДУ, електротехнічний корпус, кім. 422
    Ткаченко Ірина Леонідівна
  6. Кафедра «Теорії і практики перекладу»
    СумДУ, електротехнічний корпус, 127
    Немченко Майя Дмитрівна

ІІІ. Факультет технічних систем і енергоефективних технологій

  1. Кафедра «Загальної механіки і динаміки машин»
    СумДУ, науково-навчальний корпус, кім. 117
    Міщенко Світлана Олексіївна
  2. Кафедра «Загальної хімії»
    СумДУ, центральний корпус, кім. 333
    Кириченко Ольга Михайлівна
  3. Кафедра «Прикладного матеріалознавства та технології конструкційних матеріалів»
    СумДУ, центральний корпус, кім. 202
    Вінницька Валентина Данилівна
  4. Кафедра «Прикладної екології»
    СумДУ, центральний корпус, кім. 211
    Денисенко Микола Дмитрович
  5. Кафедра «Технології машинобудування та металорізальних верстатів та інструментів»
    СумДУ, лабораторний корпус Т, кім. 213
    Гонщик Людмила Павлівна
    СумДУ, лабораторний корпус Т, кім. 208
    Швець Тамара Миколаївна
  6. Кафедра «Процесів та обладнання хімічного та нафтопереробного виробництва»
    СумДУ, лабораторний корпус А, кім.200
    Ковтун Людмила Петрівна
  7. Кафедра «Технічної теплофізики»
    СумДУ, лабораторний корпус Б, кім. 204а
    Олада Євген Миколайович
  8. Кафедра «Прикладної гідроаеромеханіки»
    СумДУ, лабораторний корпус Б, кім. 213
    Копитіна Тетяна Петрівна
  9. Кафедра «Опору матеріалів і машинознавства»
    СумДУ, машинобудівний корпус, кім.102
    Карінцева Ада Іванівна

IV. Факультет електроніки та інформаційних технологій

  1. Кафедра «Комп’ютерних наук»
    секція «Інформатики»
    СумДУ, центральний корпус, кім. 227а
    Пташник Тетяна Володимирівна
  2. Секція «Інформаційних технологій проектування»
    СумДУ, головний корпус, кім. 1409
    Братушко Лариса Миколаївна

    Секція «Комп’ютеризованих систем управління»
    СумДУ, електротехнічний корпус, кім. 302а
    Бобрун Василь Петрович

  3. Кафедра «Прикладної та обчислювальної математики»
    СумДУ, центральний корпус, кім. 344
    Пономаренко Елеонора Вікторівна
  4. Кафедра «Електроенергетики»
    СумДУ, машинобудівний корпус, кім. 307
    Тарасова Тамара Григорівна
  5. Кафедра «Моделювання складних систем»
    СумДУ, центральний корпус, кім. 322
    Барило Неля Іванівна
  6. Кафедра «Прикладної фізики»
    СумДУ, центральний корпус, кім. 125
    Степаненко Андрій Олександрович
  7. Кафедра «Наноелектроніки»
    СумДУ, електротехнічний корпус, кім. 110
    Крутько Юрій Олексійович
  8. Кафедра «Електроніки та Комп’ютерної  техніки»
    СумДУ,  електротехнічний корпус, кім. 224
    Зубань Юрій Олександрович
  9. Кафедра «Математичного аналізу і методів оптимізації»
    СумДУ, науково-навчальний корпус, кім.205
    Бобрун Світлана Євстахіївна

V. Факультет економіки і менеджменту

  1. Кафедра «Економічної теорії»
    СумДУ, головний корпус, кім.609
    Сотник Вікторія Олександрівна
  2. Кафедра «Маркетингу та управління інноваційною діяльністю»
    СумДУ, лабораторний корпус Т, кім.115
    Трофімова Юлія Миколаївна
  3. Кафедра «Фінансів і кредиту»
    СумДУ, машинобудівний корпус, кім.210
    Дядова Оксана Петрівна
  4. Кафедра «Економіки та бізнес-адміністрування»
    СумДУ, машинобудівний корпус, кім.302
    Харченко Микола Олексійович
  5. Кафедра «Управління»
    СумДУ, науково-навчальний корпус, кім.222а
    Токарева Лариса Петрівна

VI. Кафедра «Фізичного виховання і спорту»
СумДУ, спорткомплекс
Бойко Людмила Олександрівна

VII. Кафедра «Військової підготовки»
СумДУ, вул. Кірова, 165
Науменко Олександр Володимирович

 

НОВІ НАДХОДЖЕННЯ

ЕЛЕКТРОННІ РЕСУРСИ