jQuery(window).on('load', function() {new JCaption('img.caption');});
Ukrainian (UA)Russian (CIS)English (United Kingdom)

Springer Nature

Умови користування ресурсами:

  • Всі ресурси та послуги Ви використовуєте не з комерційною метою;
  • Ви не застосовуєте спеціальних програм для скачування та послідовних скачувань архіву (цілого журналу, або окремих його випусків).
До 31 грудня 2019 року повнотекстовий доступ до наукових журналів видавництва Springer Nature.
Колекція містить понад 2 тис. найвпливовіших світових англомовних журналів. Більше 1,5 тис. з них індексуються базами даних Scopus та Web of Science і належать до категорії журналів перших двох квартилів (Q1, Q2).
Надається можливість дослідникам, студентам, викладачам отримати доступ до найновіших досліджень науки, техніки, медицини, соціальних і гуманітарних наук.
Доступ здійснюється в межах програми «Журнали Он-Лайн Українським Дослідникам» (ЖОЛУДЬ) Асоціації користувачів Української науково-освітньої телекомунікаційної мережі «УРАН» за часткової фінансової підтримки Європейської Комісії через грант EaPConnect.

Видавництво академічної літератури Springer Nature було створене у травні 2015 року шляхом злиття потужних видавництв Nature Publishing Group, Palgrave Macmillan та Macmillan Education із Springer Science та Business Media.

Доступ до ресурсу з усіх АРМ університету та бібліотеки, підключених до Інтернет, за посиланням https://link.springer.com

Повний перелік журналів

Глибина архіву: з 1997 р.

 

НОВІ НАДХОДЖЕННЯ

Animation

ЕЛЕКТРОННІ РЕСУРСИ