jQuery(window).on('load', function() {new JCaption('img.caption');});
Ukrainian (UA)Russian (CIS)English (United Kingdom)

Умови користування ресурсами:

  • Всі ресурси та послуги Ви використовуєте не з комерційною метою;
  • Використовуючи повнотекстові бази даних, Ви не застосовуєте спеціальних програм для скачування та послідовних скачувань архіву (цілого журналу, або окремих його випусків).

Увага, електронний ресурс!

До 10 червня 2018 року доступ до баз даних платформи EBSCO:

MEDLINE Complete - повнотекстова база даних, що забезпечує доступ до провідних медичних журналів. База включає широкий спектр предметів (біомедицина, доклінічні науки, біоінженерія, охорони здоров'я, біологічні науки та ін.) у більш ніж 2300 журналів.

Academic Search Premier - мультидисциплінарний контент, що дає доступ до відомих повнотекстових журналів, бібліографічних даних (з 17 150 журналів, з яких 15 300 рецензованих та 4750 з повним текстом), колекції відео від Associated Press (67 000). Понад 2200 активних повнотекстових журналів індексуються в Web of Science або SCOPUS. Academic Search Premier охоплює такі галузі науки, як біологія, хімія, фізика, психологія, інженерний дизайн, релігія та теологія, нові технології тощо.

Business Source Premier - повнотекстова база даних, що надає доступ до дослідницьких публікацій в галузі бізнесу з понад 2 150 академічних журналів. Глибина архіву бази з 1965 року. Business Source Premier також включає в себе звіти про маркетингові дослідження, промислові звіти, звіти країн, профілі компаній та колекцію відео від Associated Press (67 000).

ERIC (Education Resource Information Center) - база даних інформаційного центру освітніх ресурсів (ERIC), що забезпечує доступ до літератури та інших ресурсів у галузі освіти. ERIC містить понад 1 млн записів та посилань на більш ніж 631 тис. повнотекстових документів з 1966 року. Ресурс включає журнальні статті, книги, статті конференцій, навчальні плани, довідкові документи тощо.

European Views of the Americas: 1493 to 1750 - архівна база даних, яка є вичерпним довідковим посібником по друкованим записам про Північну і Південну Америку, написаних в Європі до 1750 року. Ресурс містить понад 32 тис. записів, що охоплюють європейські розвідки та зображення корінних народів Америки.

GreenFILE - база даних, яка пропонує детальну інформацію, що розкриває всі аспекти впливу людини на навколишнє середовище. Це зібрання наукових, урядових та науково-популярних документів включає роботи про глобальне потепління, екологічне будівництво, забруднення навколишнього середовища, сталий розвиток сільського господарства, поновлювані джерела енергії, переробку відходів та багато іншого. База даних індексує і надає анотації / реферати для більш ніж 880 000 записів, а також повні тексти у відкритому доступі (13 000 записів).

Health Source - Consumer Edition - колекція науково-популярної інформації про здоров’я. Ресурс надає доступ до 80 повнотекстових журналів з питань охорони здоров'я, фітнесу, здорового харчування та багато ін.

Health Source: Nursing/Academic Edition - повнотекстова медична база даних, яка надає доступ до 330 наукових журналів.

Library, Information Science & Technology Abstract - база даних, що індексує понад 600 журналів, а також книги, дослідницькі звіти. Ресурс охоплює бібліотечну справу, класифікацію, каталогізацію, бібліометричний пошук, інформаційне забезпечення, управління інформацією та інші питання.

MasterFILE Premier - багатопрофільна база даних, що містить повні тексти понад 1 600 періодичних видань загальної спрямованості за період з 1917 року по теперішній час. MasterFILE Premier включає також повні тексти близько 450 довідників, 73 тис. документів-першоджерел і колекцію зображень, що налічує понад 1,5 млн. фотографій, карт і прапорів.

MEDLINE - провідна база даних з медицини, догляду за хворими, стоматології, ветеринарії, системи охорони здоров'я, доклінічних досліджень і ряду інших питань. MEDLINE використовує індексацію MeSH (Medical Subject Headings) для пошуку цитат з більш ніж 5600 поточних біомедичних журналів на 60 мовах.

Newspaper Source - база, що надає повнотекстовий доступ до 60 газет США та міжнародних газет. Newspaper Source також містить вибрані повні тексти 300 регіональних газет (США). Крім того, є повнотекстові стенограми теле- і радіоновин.

Regional Business News - база даних, що містить вичерпні повнотекстові матеріали регіональних видань з бізнесу. Regional Business News охоплює понад 100 бізнес-публікацій з США та Канади.

Teacher Reference Center - реферативна база даних, що містить покажчик і короткі реферати з 220 рецензованих журналів для викладачів та адміністраторів навчальних закладів.

AHFS Consumer Medication Information - авторитетне джерело та визнаний стандарт інформації з лікарських засобів для пацієнтів.

Доступ до ресурсів з усіх АРМ університету та бібліотеки, підключених до Інтернет.

Довідки за тел. 33-10-39, e-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

 

НОВІ НАДХОДЖЕННЯ

Animation

ЕЛЕКТРОННІ РЕСУРСИ