jQuery(window).on('load', function() {new JCaption('img.caption');});
Ukrainian (UA)Russian (CIS)English (United Kingdom)

Проект сприяння академічній доброчесності в Україні (SAIUP)

Американські ради з міжнародної освіти в партнерстві з Міністерством освіти і науки України та за підтримки Посольства США започаткували Проект сприяння академічній доброчесності в Україні (Strengthnening Academic Integrity in Ukraine Project-SAIUP). Учасниками Проекту сприяння академічній доброчесності в Україні стали 10 українських ВНЗ з різних регіонів України. До проекту долучився і Сумський державний університет.

Академічна доброчесність – це сукупність етичних принципів та визначених законом правил, якими мають керуватися учасники освітнього процесу під час навчання, викладання та провадження наукової (творчої) діяльності з метою забезпечення довіри до результатів навчання та/або наукових (творчих) досягнень.

Місія проекту - cприяти формуванню та становленню довіри до системи вищої освіти України, ґрунтуючись на засадах чесності, справедливості, відповідальності та взаємоповаги усіх учасників академічного процесу. Поширювати ідеї важливості якісної вищої освіти задля формування сучасного успішного громадянина – рушія якісних змін задля розвитку України.

Про проект

Заходи в рамках проекту сприяння академічній доброчесності в Україні

СумДУ увійшов до пілотного етапу Проекту сприяння академічній доброчесності

Перевірка на плагіат

Що таке академічна доброчесність? Інфографіка.

Довідник з академічної доброчесності.

Відео переможців конкурсу соціальної реклами "Чесність починається з тебе"

 

НОВІ НАДХОДЖЕННЯ

Animation

ЕЛЕКТРОННІ РЕСУРСИ