НОВИНИ БІБЛІОТЕКИ


 

Нове видання в фонді бібліотеки СумДУ

Конспект лекцій Л.В.Теліженко «Етика юристів» розкриває поняття та види юридичної етики, сприяє формуванню моральної свідомості майбутніх фахівців-правознавців, дає навички та знання ділового спілкування та службового етикету, знайомить з особливостями реалізації принципів моралі у сфері правничої діяльності.

Детальніше »


 

Авторський профіль дослідника

Авторський профіль науковця підвищує статус та авторитет в академічному просторі, сприяє покращенню видимості та просуванню публікацій. Підтримувати авторський профіль в актуальному стані вам допоможе інформація розділу «Профілі дослідників» на сайті бібліотеки або безпосередня консультація співробітників бібліотеки.

Детальніше »

 

   

ЮРИДИЧНА ОСВІТА 


 

Вступна кампанія 2020 на здобуття юридичної освіти

Аналітичний огляд присвячений особливостям вступної кампанії  на спеціальності 081 «Право» та 293 «Міжнародне право» у 2020 році, а також формулює рекомендації щодо подальшого вдосконалення системи добору у правничі школи.

Детальніше »


 

Developing ‘Rocket Fuel for Legal Skills Training’

Засновник та генеральний директор  AltaClaro Абді Шаєстех розповідає, як створив концепцію компанії, яка поєднує унікальну експериментальну методику освіти з он-лайн технологією для забезпечення практичних навчань для юристів.

Детальніше »

 

   

ЮРИДИЧНІ РЕЙТИНГИ


 

Ведущие юрфирмы Украины 2020 года

По итогам Всеукраинской программы «50 ведущих юридических фирм Украины 2020 года» лидером стала юридическая фирма Asters. Предлагаем информацию о состоянии дел ведущих юридических фирм, практикующих в Украине.

Детальніше »


 

ТОП 100 юристів України – 2020

«Юридична Газета» публікує результати щорічного національного рейтингу «Вибір клієнта. ТОП 100 юристів України – 2020», який формується шляхом опитування корпоративних юристів та вивчення експертних оцінок юридичних компаній.

Детальніше »

 

 

СУДОВА ПРАКТИКА


 

What it’s like to argue before the Supreme Court during COVID-19

Під час виступу у Верховномо суді США адвокат SCOTUS Джеффрі Л. Фішер звик в значній мірі покладається на мову тіла суддів. Але це було неможливо для останніх трьох справ, які були проведені по телефону через пандемію COVID-19 і тепер ділиться своїм новим досвідом.

Детальніше »


 

Цивільне процесуальне право та його метод потребує переосмислення

Традиційне в Україні визначення цивільно-процесуального права та його предмету і завдань потребує істотних уточнень. Що ж до вчення про методи цивільно-процесуального регулювання, то в нас воно відсутнє взагалі. Та й хто ж буде над цим працювати?

Детальніше »

 

 

ДІДЖІТАЛІЗАЦІЯ 


 

Діджиталізація: як суди направляють документи учасникам справи?

Проблеми з фінансуванням та карантин підштовхнули до змін в процесуальні кодекси для переходу до дешевших електронних методів сповіщення. У статті проаналізовано, як зараз регулюється питання повідомлення сторін та надсилання кореспонденції, чому з цим виникають проблеми і які зміни пропонуються.

Детальніше »


 

Діджиталізація не може починатись там, де закінчуються марки

Поки йдуть тестування електронного судочинства, в судах першої інстанції намагаються самотужки вирішити проблеми, які виникли внаслідок впровадження електронних систем. На жаль, прагнення до зручності комунікації для сторін процесу та зменшення рутинної роботи в судах залишаються на тому ж місці.

Детальніше »

   

Бібліотека Сумського державного університету
вул. Харківська, 116,
м. Суми, Україна, 40007

  +38 (0542) 68-79-29
  [email protected]

У разі використання матеріалів із сайту Бібліотеки СумДУ посилання на ресурс обов’язкове!

library.sumdu.edu.ua